Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Ldnio LC86 |
| Довжина кабелю | 1.1m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 719254 |
| Підтип | Cable 2 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 2 in 1 |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴




