Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | 2 in 1 |
| Виробник | Різні |
| Довжина кабелю | 0.2m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 708700 |
| Підтип | Cable 2 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 2 in 1 |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


