Тип: кабель синхронізації
Сумісність: iPhone 5, iPad 4, iPad mini, iPod nano 7, iPod touch 5 32/64 Гб
Цей кабель використовується для під'єднання Вашого iPhone, iPad, iPod з роз'ємом Lightning до порту USB на Вашому комп'ютері.
Завдяки йому, Ви зможете провести синхронізацію, зарядити акумулятор або приєднати до блока живлення для заряджання від електромережі.
Кабель має сертифікат MFI від Apple.
Колір: чорний
Сумісність: iPhone 5, iPad 4, iPad mini, iPod nano 7, iPod touch 5 32/64 Гб
Цей кабель використовується для під'єднання Вашого iPhone, iPad, iPod з роз'ємом Lightning до порту USB на Вашому комп'ютері.
Завдяки йому, Ви зможете провести синхронізацію, зарядити акумулятор або приєднати до блока живлення для заряджання від електромережі.
Кабель має сертифікат MFI від Apple.
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Momax |
| Тип | Кабель |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Momax DL4D |
| Дизайн | Orange |
| Довжина кабелю | 1m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 734484 |
| Підтип | Cable 2 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 2 in 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴










