Кабель USB Hoco X26 Xpress Charging Micro — використовується для обміну даними між пристроями. Здійснює заряджання та синхронізацію пристроїв, сумісних із роз'ємом Micro-usb. Корпус виготовлений із приємного на дотик матеріалу та посилений металевою пластиною. Щільний і гнучкий на дотик матеріал аксесуара гарантує збереження обплетення надовго.
Довжина: 1 м
Вага: 20 г
Форма: USB к Micro-USB
Підтримує заряджання мобільних телефонів Android і передавання даних
Номінальний струм: приблизно 2A (може підтримувати швидке заряджання 9V 2A)
Нейлонове обплетення дроту, циліндрична, колонна форма, лиття під тиском TPE, оболонка з алюмінієвого сплаву, лазерне гравіювання логотипа
72 чотирижильні дроти з безкисневої міді з місячним покриттям
Довжина: 1 м
Вага: 20 г
Форма: USB к Micro-USB
Підтримує заряджання мобільних телефонів Android і передавання даних
Номінальний струм: приблизно 2A (може підтримувати швидке заряджання 9V 2A)
Нейлонове обплетення дроту, циліндрична, колонна форма, лиття під тиском TPE, оболонка з алюмінієвого сплаву, лазерне гравіювання логотипа
72 чотирижильні дроти з безкисневої міді з місячним покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Кабель |
| Матеріал | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Hoco X26 |
| Довжина кабелю | 1m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 717231 |
| Підтип | Cable 3 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 3 in 1 |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴











