Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoobao |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Yoobao YB407 |
| Дизайн | White |
| Довжина кабелю | 1m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 734385 |
| Підтип | Cable 2 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 2 in 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴




