-32%

Навушники з мікрофоном 3.5mm Borofone BM82 Art music — Black
249 ₴
169 ₴
- В наявності
- Код: Ц-000073886
+380 (63) 563-54-79
Головний менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Borofone BM82 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Дизайн | Black |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 759703 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴

