Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | 14" |
| Дизайн | Black |
| Категорія товару | Сумки та рюкзаки |
| Код | 776699 |
| Марка | Universal |
| Матеріал | Тканина |
| Модель девайса | 14" |
| Підтип | Сумка |
| Розмір | 14" |
| Форм фактор | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴




