Кількість світлодіодів: 228 світлодіодних намистин
Білий 114 шт. + Жовтий 114 шт.
Колірна температура: 3200K-6000K ±200K
CRI: >=85%
Напруга: 7.5V
Потужність: 20W
Сумісні акумулятори: серія Sony NP-F
Кут світлового пучка: 120°
Матеріал корпусу: ABS
Білий 114 шт. + Жовтий 114 шт.
Колірна температура: 3200K-6000K ±200K
CRI: >=85%
Напруга: 7.5V
Потужність: 20W
Сумісні акумулятори: серія Sony NP-F
Кут світлового пучка: 120°
Матеріал корпусу: ABS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Живлення | Акумулятор |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | W228 |
| Вага | 0.176 Kg |
| Вихідна потужність | 20W |
| Ємність акумулятора | NP-F Series |
| Індекс передавання кольору | CRI95+ |
| Категорія товару | Студійне обладнання |
| Код | 779226 |
| Кількість світлодіодів | 228 |
| Матеріал | ABS |
| Особливості | N/A |
| Живлення лампи | AKБ із зарядним пристроєм |
| Підтип | Накамерне відеосвітло |
| Розмір | 160 x 85 х 20 мм |
| Студійне обладнання | Накамерне відеосвітло |
| Колірна температура | 3200-6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴









