-30%

Wiwu Wi-C024 Elite Series 3in1 Type-C to Lightning – Type-C – Micro USB Ultra Fast Charging Cable 100W 1.2M
1 259 ₴
879 ₴
- В наявності
- Код: Ц-000079716
+380 (63) 563-54-79
Головний менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Wiwu Wi-C024 |
| Довжина кабелю | 1.2m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 779898 |
| Підтип | Cable 3 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 3 in 1 |
| Тип | Cables |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴





