Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Wiwu Wi-C029 |
| Довжина кабелю | 1.2m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 779899 |
| Підтип | Cable 3 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 3 in 1 |
| Тип | Cables |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴




