Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Earldom |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Earldom EC-148 |
| Довжина кабелю | 1m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 771889 |
| Підтип | Cable 3 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 3 in 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴








