"1. Довжина: 1 м (основна лінія 0,8 м, відгалуження 0,2 м), вага: 31 г
2. Зовнішній матеріал: нейлонове обплетення
3. Матеріал з'єднання: алюмінієвий сплав
4. Жила: (34/0,1) * 2, відгалуження (26/0,1) * 2
При окремому заряджанні Lightning підтримує 5 В/2 А (не підтримує PD), а Type-C підтримує 5 В/2 А; Одночасне заряджання підтримує максимум 5 В/3 А
6. Не підтримує заряджання ноутбуків або передачу даних"
2. Зовнішній матеріал: нейлонове обплетення
3. Матеріал з'єднання: алюмінієвий сплав
4. Жила: (34/0,1) * 2, відгалуження (26/0,1) * 2
При окремому заряджанні Lightning підтримує 5 В/2 А (не підтримує PD), а Type-C підтримує 5 В/2 А; Одночасне заряджання підтримує максимум 5 В/3 А
6. Не підтримує заряджання ноутбуків або передачу даних"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Hoco X123 |
| Довжина кабелю | 1.2m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 788031 |
| Підтип | Cable 2 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 2 in 1 |
| Тип | Cables |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴






