"1, довжина: 1 м; вага: 37 г
2. Зовнішній матеріал: нейлонове обплетення
3, Матеріал з'єднання: алюмінієвий сплав
4, жила: основна лінія (55/0,08)*2+(16/0,08)*2, відгалуження (43/0,08)*2 Зовнішній діаметр 3,5 мм.
5. Підтримка заряджання 2,4 А
6. Тільки роз'єм IP підтримує передачу даних"
2. Зовнішній матеріал: нейлонове обплетення
3, Матеріал з'єднання: алюмінієвий сплав
4, жила: основна лінія (55/0,08)*2+(16/0,08)*2, відгалуження (43/0,08)*2 Зовнішній діаметр 3,5 мм.
5. Підтримка заряджання 2,4 А
6. Тільки роз'єм IP підтримує передачу даних"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Hoco X102 |
| Довжина кабелю | 1m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 787904 |
| Підтип | Cable 3 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 3 in 1 |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴





