-30%

Сумка 13" Felt Sleeve — Gray
669 ₴
469 ₴
- В наявності
- Код: Ц-000072500
+380 (63) 563-54-79
Головний менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | 13" |
| Виробник | Різні |
| Дизайн | Gray |
| Категорія товару | Сумки та рюкзаки |
| Код | 753321 |
| Марка | Universal |
| Матеріал | Тканина |
| Модель девайса | 13" |
| Підтип | Сумка |
| Розмір | 13" |
| Форм фактор | Сумка |
| Колір | Multi Color |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴








